IZKUŠNJE Z ODPADLO BARVO NA NISSAN JUKE

Klepetanja o Nissanih, življenjske zgodbe...

Moderator: Moderatorji

Odgovori
JUKE2015
Redkobesedni lenuh
Avto: JUKE

IZKUŠNJE Z ODPADLO BARVO NA NISSAN JUKE

Odgovor Napisal/-a JUKE2015 » 24 Apr 2016, 21:44

:bad: Lep pozdrav vsem. Še mojo izkušnjo oz. izkušnjo moje mame z Nissan Jukom opišem za tiste ki ga kupujete. :cry: :cry: :cry:

Mama je lani meseca julija 2015 kupila novega Nissan Juka v Avto Koletnik v kraju Radlje ob Dravi. Danes ima vozilo 4.500 prevoženih kilometrov (po 9 mesecih) in je bele barve.
V začetku meseca aprila sem na domači Vap (visokotlačni čistilec) pral vozilo kot sedaj vsa vozila 20 let in glej ga zlomka "na sprednjem odbijaču se mi odtrga bela barva cca. 2x2 cm" tako da se vidi črna plastika.
V Avto Koletnik pravijo, da kakšne garancije ne moremo uveljavljati, ker gre za nepravilno pranje. hehehe :bravo:
Ker že 20 let čistim na domači VAP (ki je velik oz. mali kot 6 kg gasilni aparat) in se mi v tem času še nobeden lak na vozilu ni odluščil in čistim samo tega NISSANA, sem naredil skoraj salto nazaj. Za vse tiste ki imate pomisleke, da ne znam prati vam povem, da znam, prav tako majhen VAP lahko usmeriš komu v faco pa ga zadeva ne bo poškodovala ne pa da barva na vozilu odleti.

Na predlog Avto Koletnik-a se obrnem na NISSAN SLOVENIJA in podam zahtevek za nastalo stvar in po 3 dneh me pokličejo ter povejo, da so kontaktirali Avto Koletnik in kakšnega barvanja ne priznavajo kot reklamacijo.
Za vse ki čakate kaj se je zgodilo povem, da sem našel sodnega izvedenca, ki mi bo izdelal strokovno mnenje, ki ga predam svojemu pooblaščencu (odvetniku).

Sedaj se mi ne gre sploh več za barvo na vozilu ampak za pošten odnos in princip, saj mi je v NISSAN SLOVENIJA gospod dejal, da to barvanje za nas ne bo nek velik strošek, če zadevo sami saniramo (ZAKAJ). Po mojem mnenju je za eno avtohišo, ki ima "usposobljen" kader, delavnico, barve itd... še najmanj kar lahko storijo za stranko.

ODSVETUJEM AVTO KOLETNIK, ker zagotovo bi mi v kakšni drugi Avtohiši ki prodaja NISSAN to zagotovo naredili. Prav tako me ne vidijo na servisu za servisiranje. :bad: :bad: :bad:

POROČAM kako bo o zadevi odločeno na višji ravni.

LP

Uporabniški avatar
P11 GT
dipl.ing.Nissan
Avto: Primera P11GT
Kraj: MURSKA SOBOTA
Kontakt:

Re: IZKUŠNJE Z ODPADLO BARVO NA NISSAN JUKE

Odgovor Napisal/-a P11 GT » 29 Apr 2016, 22:17

To so vsi isti :hihi: .Imam tudi Ford Transita.Po štirh letih sem opazil rjavenje pri zadnjem braniku in pri levih zadnjih vratih.Sem šel pokazat na fordov servis AvtoRajh MS.Rekli so,da čeprav sem vozil kombi k njim na servis to prerjavenje na gre v garancijo, ker bi moral pripeljati kombi vsako leto na pregled laka.Na to me ni nobeden opozoril, pa so bili kao NAJBOLJŠI PRODAJALEC V SLOVENIJI !! :facepalm: :facepalm: :bum:
MENE TAM NE VIDIJO VEČ !! Odločil sem se, da rajši peljem kombi na Ford servis v Avstrijo.
P 11 GT

Modras
Nissan tehnik
Avto: poševnooki bodo

Odgovor Napisal/-a Modras » 02 Maj 2016, 23:04

Žal vedno vsi na vse možne načine iščejo izgovore!
Očitno bo treba tudi pri nakupu novega biti previden kot pri nakupu rabljenega ter hoditi na servise čez mejo.
Drugega nam ne preostane!

BloodWolf
Nissan fan (ventilator)
Avto: Juke
Kraj: MB- okolica

Odgovor Napisal/-a BloodWolf » 31 Mar 2017, 14:35

Tudi meni se je odluščil lak na sprednjem odbijaču med pranjem v ročni avtopralnici (Ploj, Maribor).
So mi pa pri Ferku brez kakršnih koli pogajanj odbijač na novo polakirali, in celo razložili, da naj bi se to dogajalo zato ker odbijače barvajo šele po razlaganju iz ladije. (če je res pa ne vem)
Danes vprašam sodelavca (bosanca), kdo je sladoledar? Oseba, ki naredi sladoled ali oseba, ki ga prodaja?
Tipson pa mi odgovori: Tist ko peče burek! :-)

Uporabniški avatar
Symon
univ.dipl.ing. Nissan
Avto: P11 GT
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Symon » 06 Apr 2017, 20:57

Hecno, starim avtom se to ni dogajalo. BI znalo biti res kaj čudno barvano, lahko so tudi slabši laki (ekologija in te fore). Je pa dosti beden izgovor, da ti rečejo, da si sam kriv. :facepalm:
Slika
B13 100NX GTi -> S13 200SX stage 2-> RS 182 CUP -> EJ92 slightly tuned -> RS 200 CUP -> CG9 -> P11 GT SR20VE N1

Modras
Nissan tehnik
Avto: poševnooki bodo

Odgovor Napisal/-a Modras » 08 Sep 2017, 14:16

Te garancije proti prerjavenju in za lak so sami pravno-formalno napisane, da privabijo k nakupu in da so trgovci zaščiteni.
Znanec ima pravtako novo Kia Picanto in mu nikjer nočejo priznati oziroma ne more uveljavljati 7letne garancije na prerjavenje, katera mu velja še eno leto.
Očitno tudi pri novih vozilih velja sistem videno-kupljeno.
:nissan:

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov